Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

18 فروردین‌ماه آخرین فرصت مشارکت در مسابقه ۶۰ میلیون تومانی فین‌استارز ۲۰۱۷

 

برای حضور در مسابقه استارتاپی فین‌استارز که اکنون به صورت آنلاین در حال برگزاری است، تیم‌های متقاضی از سراسر کشور تا پایان روز جمعه ۱۸ فروردین‌ماه ۱۳۹۶ فرصت دارند در قالب گروه‌های ۲ تا ۷ نفره در وب‌سایت مسابقه فین‌استارز به نشانی http://finovent.ir ثبت‌نام کنند تا برای دریافت ۶۰ میلیون تومان جایزه نقدی به رقابت بپردازند.

به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، در کنار برگزاری رویداد فین‌استازر۲۰۱۷ که بزرگ‌ترین رویداد استارتاپ‌های مالی ایران، خاورمیانه و شمال آفریقاست، فرابورس ایران، مسابقه استارتاپی فین‌استارز را نیز به صورت آنلاین برگزار می‌کند که ۲۴ ساعت پس از ثبت‌نام، امکان ورود به سامانه مسابقه برای تیم‌ها فراهم می‌شود؛ بنابراین هر چه نام‌نویسی سریع‌تر انجام شود فرصت و زمان بیشتری برای تکمیل ایده‌ها و طرح‌های پیشنهادی وجود دارد.

بر این اساس برای حضور در این رقابت، متقاضیان ضمن مراجعه به سامانه مسابقه به نشانی http://biznegar.finovent.ir به معرفی ایده، ساخت مدل کسب‌وکار و بارگذاریMVP‌‌‌ها به صورت مجازی می‌پردازند و تا پایان روز هجدهم فروردین‌ماه، امکان ویرایش و تکمیل اطلاعات وجود دارد.

این مسابقه که امکان شرکت در آن از تمامی نقاط کشور فراهم است، با ایده‌پردازی حول محورها و چالش‌ها آغاز شده و با طراحی مدل کسب‌وکار و ساخت کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) ادامه می‌یابد؛ در نهایت داوران طرح‌های ارائه‌شده را ارزیابی و برترین طرح‌ها را انتخاب می‌کنند.

در پایان نیز تیم‌های برتر ضمن دریافت جوایز نقدی ۳۰، ۲۰ و ۱۰ میلیون تومانی، شانس حضور در رویداد فین‌استارز ۲۰۱۷ که از ۲۶ تا ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۶ توسط فرابورس ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و مذاکره مستقیم با سرمایه‌گذاران و شتاب‌دهنده‌ها را خواهند داشت. همچنین از این طریق برای شرکت‌کنندگان امکان شناسایی و معرفی نوآوری‌‌ها در حوزه فناوری‌های مالی فراهم می‌شود.

افزون بر این در مسابقه استارتاپی فین‌استارز فرصتی فراهم می‌آید تا شرکت‌کنندگان با صاحبان دیگر ایده‌ها به رقابت بپردازند که این رقابت امکان تعامل هدف‌مند و سازنده با شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و فعالان حوزه بورس، بانک و بیمه را به وجود می‌آورد.

از اهداف اصلی این مسابقه می‌توان به تلاش برای حداکثرکردن میزان مشارکت مخاطبان و علاقه‌مندان به فعالیت حول محورهای سه‌گانه مسابقه (بورس، بانک و بیمه) با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و همچنین کمک به راه‌اندازی کسب‌وکارهای جدید در این محورها اشاره کرد.

آگاهی از جزئیات و اطلاعات بیشتر در خصوص رویداد فین‌استارز ۲۰۱۷ که معرفی و تعامل کارآمد فعالان اکوسیستم حوزه فین‌تک از اهداف آن به شمار می‌رود، با مراجعه به پایگاه‌ اینترنتی http://finstars.ir و یا تماس با دبیرخانه این رویداد به شماره ۴۲۱۵۰۱۵۰-۰۲۱ امکان‌پذیر است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.