Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه مسابقه استارتاپی فین‌استارز به صورت آنلاین از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ فروردین ماه برگزار می‌شود و از تمامی نقاط کشور امکان مشارکت در این رقابت وجود دارد.

 

با آغاز نام‌نویسی در مسابقه استارتاپی فین‌استارز ۲۰۱۷، ثبت نام کنندگان در قالب تیم‌های ۲ تا ۷ نفره تا فردا (سه‌شنبه ۸ فرودین‌ماه) می توانند از تخفیف ۵۰ درصدی هزینه ثبت نام استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه مسابقه استارتاپی فین‌استارز به صورت آنلاین از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ فروردین ماه برگزار می‌شود و از تمامی نقاط کشور امکان مشارکت در این رقابت وجود دارد.

مسابقه استارتاپی فین استارز ۲۰۱۷ توسط فرابورس ایران برگزار می شود و ۶۰ میلیون تومان جایزه به گروه‌های برتر تعلق می‌گیرد.

علاقه مندان می توانند از طریق مراجعه به پایگاه‌ اینترنتیhttp://finovent.ir تا ۲۹۹ فرودین ماه به صورت تیمی در این مسابقه ثبت نام کنند البته تا فردا امکان ثبت نام نیم بها در این رقابت وجود دارد.
خاطر نشان می شود؛  مسابقه استارتاپی فین استارز هم اکنون به صورت مجازی در حال برگزاری است و تا تاریخ ۱۸  فروردین ماه تیم‌ها فرصت دارند به ایده‌پردازی و تکمیل مدل کسب و کار خود بپردازند.
یادآور می شود؛ فین‌‌استارز ۲۰۱۷ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد نمایشگاهی استارتاپ‌های مالی ایران، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا با هدف شناسایی و معرفی نوآوری‌‌ها در حوزه فناوری‌های مالی از ۲۶ تا ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۶ توسط فرابورس ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

فین‌استارز فرصتی برای صاحبان ایده، استارتاپ‌های حوزه فین‌تک، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه و فعالان حوزه سرمایه‌گذاری فراهم می‌آورد تا با تعامل هدف‌مند و سازنده به شبکه‌سازی، یادگیری، شناسایی و بررسی چالش‌ها و روندهای مطرح در این صنعت نوظهور و اثرگذار در اقتصاد جهانی بپردازند.

از اهداف رویداد فین استارز می‌توان به معرفی نیازهای صنعت مالی کشور، ایجاد تعامل میان استارتاپ ها و نهادهای متولی در حوزه مالی کشور، ترویج و فرهنگ سازی به منظور معرفی ظرفیت های بازار سرمایه برای تامین مالی و هم‌افزایی بازیگران کلیدی و مهم حوزه مالی اشاره کرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.