Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه بورس اعلام شد؛
استارتاپ ها سیستم سنتی بازار سرمایه را به چالش می کشند
رشد این شرکت‌ها بیش از حد معمول است و اگر ما نتوانیم خود را با سرعت رشد آنها هماهنگ کنیم از این طوفان جا می‌مانیم.
دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، علی طیب نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، ولی اله سیف، رییس کل بانک مرکزی، عبدالناصر همتی، رییس کل بیمه مرکزی، شاپور محمدی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از مدیران و مسئولان ارشد حوزه اقتصادی و صنعت مالی کشور در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز رسماً افتتاح شد.

به گزارش بورس نیوز، در این مراسم معاون علمی و فناوری ریاست جمهوریشرکت‌های دانش بنیان را شرکت‌های برتر کشور دانست و تأکید کرد که در ایران سایر شرکت‌ها نیز در حال حرکت به این سمت هستند.

سورنا ستاری اولویت نخست برای این شرکت‌ها را تامین مالی برشمرد و گفت: با توجه به این نیاز شرکت های دانش بنیان خواستار ورود این شرکت‌ها به تابلوهای بورسی هستیم تا از این طریق تامین مالی این شرکت‌ها انجام شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در ایران ۵ استارتاپ وجود دارد که بالای ۲ هزار میلیارد تومان فروش داشته‌اند، گفت: با توجه به این آمار فروش می‌توان گفت این استارتاپ‌ها سیستم‌های سنتی ما را به چالش کشیده‌اند و اگر به تجربه بازار سرمایه‌های دنیا توجه کنیم متوجه پیشرفت شرکت‌های دانش بنیان و تاثیر آن در روند رو به رشد بازار سرمایه می‌شویم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بیان کرد: در زمینه اقتصادی نیز به زودی با پیشرفت فین‌تک‌ها، بانک‌ها با چالش‌های جدی روبرو می‌شوند.

وی در پایان با اشاره به رشد روزافزون استارتاپ‌ها تأکید کرد: رشد این شرکت‌ها بیش از حد معمول است و اگر ما نتوانیم خود را با سرعت رشد آنها هماهنگ کنیم از این طوفان جا می‌مانیم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.