Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در رویداد فین استارز که هم‌زمان با دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در حال برگزاری است،۵۰ شرکت استارتاپ به معرفی و عرضه محصول خود می‌پردازند و در کنار آنها ۴ شتاب دهنده و ۹ صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه نیز حضور دارند.
آیین افتتاحیه «فین­ استارز ۲۰۱۷» بزرگ‌ترین رویداد استارتاپ‌های مالی ایران، خاورمیانه و شمال آفریقا با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و امیر هامونی، مدیر عامل شرکت فرابورس ایران در سالن ۴۱ نمایشگاه بین­ المللی بورس، بانک و بیمه رسما برگزار شد.
به گزارش روبط عمومی فرابورس ایران، طی این مراسم معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، حضور استارتاپ‌ها در اقتصاد ایران را مثبت ارزیابی کرد و با اشاره به سرعت بالا و رشد روز افزون استارتاپ‌ها در حوزه تکنولوژی گفت: حضور استارتاپ‌ها در حوزه تکنولوژیک در حال حاضر از روند رو به رشدی برخوردار بوده و سایر شرکت‌ها نیز در حال حرکت به سمت ایده­های دانش­ بنیان هستند.
سورنا ستاری نقش استارتاپ‌ها در فضای اقتصادی در توسعه کسب‌وکارها را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: حوزه فین‌تک‌ها و استارتاپ­های مالی در اقتصاد مفاهیم جدیدی هستند که محیط و فضای متفاوتی را ایجاد کرده‌اند که با ایده‌های نوآورانه و دانش ­بنیان خود می‌توانند به توسعه کسب‌وکارها در صنایع مختلف از جمله صنعت مالی کشور کمک شایانی کنند.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: به کارگیری ایده‌های استارتاپی در ایران به سرعت در حال رواج است و پیشرفت روز افزون آن‌ها می­تواند در روند رو به رشد بازار سرمایه و حل چالش‌های آن نیز موثر واقع شود.
به گفته وی نیاز شرکت‌های دانش‌بنیان به تامین مالی به منظور پیاده‌سازی طرح­ها و ایده‌های نوآورانه، علت اصلی تقاضا برای ورود این شرکت‌ها به تابلوهای بورسی است تا از این طریق تامین مالی این شرکت‌ها با سرعت هر چه بیشتر انجام شود.
به چالش کشیدن سیستم‌های سنتی بازار سرمایه توسط استارتاپ‌ها
ستاری در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه نیز آماری از فروش ۵ استارتاپ فعال در کشور ارائه کرد و گفت: با توجه به این آمار فروش می‌توان گفت این استارتاپ‌ها سیستم‌های سنتی ما را به چالش کشیده‌اند و اگر به تجربه بازار سرمایه‌های دنیا توجه کنیم متوجه پیشرفت شرکت‌های دانش‌بنیان و تاثیر آن در روند رو به رشد بازار سرمایه می‌شویم.
وی با اشاره به رشد روزافزون استارتاپ‌ها تاکید کرد: رشد این شرکت‌ها بیش از روند معمول است و اگر ما نتوانیم خود را با سرعت رشد آن‌ها هماهنگ کنیم از این طوفان جا می‌مانیم.
وی در پایان آیین افتتاحیه رویداد فین استارز۲۰۱۷ ضمن بازدید از غرفه فرابورس ایران به گفت‌وگو با طراحان استارتاپ‌های مستقر در نمایشگاه پرداخت و از نزدیک مشکلات آن‌ها را برای پیاده‌سازی طرح‌ها و ایده‌های دانش‌بنیان و نوآورانه جویا شد.
لازم به ذکر است در رویداد فین‌استارز که هم‌زمان با دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در حال برگزاری است، ۵۰ شرکت استارتاپ به معرفی و عرضه محصول خود می‌پردازند و در کنار آنها ۴ شتاب دهنده و ۹ صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه نیز حضور دارند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.