logo - white

تاریخ برگزاری فین استارز 2017 

26 الی 29 فروردین ماه 1396

نمایشگاه بین المللی تهران سالن 38A – همزمان با ایران فاینکس 2017

10

صندوق سرمایه گذاری جسورانه

شبکه سرمایه گذاری

برترین صندوق های سرمایه گذاری جسورانه ایران

50

استارتاپ مالی

ثبت نام

حضور استارتاپ ها در فین استارز

150

جلسه خصوصی

فرصتی بی نظیر

جلسات مربی گری و سرمایه گذاری اختصاصی

8

سخنرانی و پنل

روندهای ایران

بررسی روندهای بازار مالی ایران از زبان متخصصین این حوزه

فین استارز چیست؟

فین استارز بزرگترين رویداد استارتاپ های مالی ايران، خاور ميانه و شمال آفریقا است. در اين رويداد صاحبان استارتاپ ها٬ شتابدهنده ها٬ فرشتگان سرمايه گذار و صندوق های سرمايه گذاری جسورانه فرصت خواهند داشت تا در فضايی تعاملی به شبکه سازی، معرفی و فرصت آفرينی بپردازند.

چرا در فین استارز شرکت کنیم؟

فین استارز فرصتی برای فرصت سازی است! حضور برترین استارتاپ های مالی کشور، خاورمیانه و شمال آفریقا، صندوق های سرمایه گذاری جسورانه، فرشتگان سرمایه گذار و افراد تاثیرگذار این صنعت در فضایی تعاملی باعث خواهد شد تا شبکه سازی و دیالوگ سازنده ای در این فضا صورت پذیرد.

بخش های فین استارز

کانترهای استارتاپی

استارتاپ های حوزه مالی (بانک، بورس و بیمه) فرصت خواهند داشت تا در فیناستارز 2016 از کانترهای در نظر گرفته شده در این نمایشگاه برای معرفی فعالیت خود استفاده کنند. هدف فیناستارز معرفی 50 استارتاپ موفق مالی ایران و منطقه خاورمیانه به شرکت کنندگان است. اگر شما نیز موسس استارتاپی در حوزه مالی هستید، می توانید برای کانتر اقدام نمایید.

لیست استارتاپ ها

صندوق های سرمایه گذاری جسورانه

صندوق های سرمایه گذاری جسورانه برای معرفی خدمات و پورتفولیوی خود در رویداد فین استارز غرفه هایی در اختیار خواهند داشت. هدف فین استارز معرفی 10 صندوق برتر کشور در این رویداد خواهد بود. این سازمان ها می توانند درخواست خود جهت حضور در فین استارز را از طریق وب سایت رویداد به دبیرخانه فین استارز اعلام نمایند.

لیست صندوق های جسورانه

جلسات خصوصی سرمایه گذاری

این رویداد در تلاش است تا فضایی تعاملی برای فرصت های سرمایه گذاری ایجاد کند. به همین منظور صندوق های سرمایه گذاری و فرشتگان سرمایه گذار، زمان هایی را در فین استارز به جلسات خصوصی سرمایه گذاری اختصاص می دهند. اگر به دنبال سرمایه گذار هستید، در این جلسات می توانید از این فرصت طلایی استفاده نمایید.

معرفی سرمایه گذاران

جلسات مربی گری

مربیان فین استارز ساعاتی از زمان خود را برای مشاوره اختصاص داده اند. این مربیان اشخاصی با سابقه در صنعت مالی، کسب و کاری و سرمایه گذاری کشور هستند. اگر برای استارتاپ خود به دنبال سرمایه هستید، پیشنهاد فین استارز، مشاوره با یک متخصص در وهله اول است! برای مشاهده لیست مربیان و مشاوره با این افراد از طریق این لینک اقدام نمایید.

معرفی مربیان

ارائه های استارتاپی

استارتاپ های ایرانی فرصت خواهند داشت تا از طریق ثبت نام در رویداد Pirate Summit در بخش ارائه های استارتاپی ثبت نام نمایند. هر استارتاپ 3 دقیقه زمان ارائه و 2 دقیقه زمان پرسش و پاسخ خواهد داشت. تیم اول این رویداد علاوه بر دریافت جایزه 1500 دلاری در فینال این رویداد نیز می تواند حاضر شود.

پایرت سامیت 2016

سخنرانی ها

فین استارز با دعوت از بزرگان صنعت مالی و بالاخص حوزه استارتاپی این صنعت، در تلاش است تا فضای اکوسیستم مالی در حوزه استارتاپ ها را به درستی به نمایش بگذارد. سخنرانان فین استارز با موضوعات روز و ارائه روندهای ایران و جهان، تلاش خواهند داشت تا این فضا را به تصویر بکشند.

برنامه سخنرانی ها
زمان باقی مانده تا شروع رویداد
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

حامیان رسانه ای

LogoL_Sena_ir_150x96

پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران