لیست استارت‌آپ‌های شرکت کننده در فین استارز

با استارتاپ‌های شرکت کننده در سالن فین‌استارز 2018 آشنا شوید.

پیگام

https://p-gum.com

کاربر با استفاده از اپلیکیشن پیگام در ازای قدم زدن امتیاز هایی را دریافت می کند که قابلیت تبدیل شدن به واحد پول رایج کشور خود را دارد تا بتواند از امتیاز های کسب شده در مرحله اول جهت خرید به صورت تخفیف در فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی طرف قرارداد و در مرحله دوم به طور خرید واقعی استفاده نماید.

صدتحلیل

100tahlil.com

سایت صدتحلیل به علاقه مندان حوزه بازار سرمایه که تخصص و وقت کافی برای تحلیل بازار را ندارند، بهترین تحلیلگران بورس را رتبه بندی و معرفی می کند, تا سرمایه گذاران بتوانند با بررسی و مقایسه آنها, از مشاوره این افراد حرفه ای برای خرید و فروش خود بهره ببرند و همراه با آن آموزش ببینند.

هوشمندسهم

hooshmandsahm.com

تحلیل بنیادی سهام

کوانت‌کن (QuantCan)

QuantCan.ir

کوانت‌کن به افرادی که در بازار سرمایه به معامله مشغولند، این امکان را می دهد که استراتژی های خود را بر روی این پلتفرم تست گرفته و در بازار واقعی خرید و فروش خودکار (معاملات الگوریتمی) داشته باشند.

حسابداری آنلاین استورم

storm-online.ir

نرم افزار حسابداری آنلاین با امکان ارایه انواع APIها

دنگی پال

www.DongiPal.ir

دنگی پال به عنوان یک ایده استارتاپی، برای آسان کردن روند پرداخت های گروهی و انتقال وجه از اردیبهشت ماه سال 1396 آغاز به فعالیت کرد. در همین راستا پیام رسانی مالی ساختیم که راه حل مناسبی برای بهبود این روند باشد. در حال حاضر نسخه های "آی اُ اِس" و "اندروید" در دسترس کاربران است. دنگی پال خود را جزئی از جامعه فینتک ایران میداند اما با توجه به اهداف بلند مدت، به حوزه های دیگر نیز ورود پیدا خواهد کرد. امید داریم با حضور نیروی انسانی جوان و با انگیزه برای ایجاد تجربه ای بهتر برای کاربران، روز به روز به تعداد آنان بیافزاییم.

بیلیونر

Billionet.us

استارتاپ بیلیونر دارای دو سرویس مهم برای کاربران بازار سرمایه می باشد: 1- سبدگردانی هوشمند : هوش مصنوعی بیلیونر با استفاده از متد جدید ارزیابی ریسک کاربر مقدار انتظاری سرمایه گذار را اندازه گیری می کند و با توجه به آن سبدی از سهام را برای کاربر تشکیل می دهد و پس از آن به کمک هوش مصنوعی پرتفوی کاربر را به صورت فعال مدیریت می کند. 2- معاملات الگوریتمی : همچنین در بیلیونر، کاربرانی که با استراتژی مشخصی در بازار سرمایه معامله می کنند، قادر هستند که بدون نیاز به کد نویسی استراتژی معاملاتی خود را توسعه دهند، با اطلاعات گذشته عملکرد آن را مورد آزمایش قرار دهند و در صورت باب میل بودن عملکرد الگوریتم، تمامی بازار را همواره با استراتژی معاملاتی خود تحت نظر بگیرند و هیچ فرصت معاملاتی را از دست ندهند

link2pay

link2pay.ir

بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی حقیقی و حقوقی دارای مشتریان غیر حضوری هستند که می بایست مبالغی را بابت کالا یا خدمت ارائه شده از آنها دریافت کنند. راه‌حل‌های موجود جزیره‌ای بوده و در زمانی که تعداد مشتریان و تراکنشها بالا باشد، سربار زیادی را برای پیگیری انجام تراکنش ایجاد خواهد کرد. نرم افزار محبوب مدیریت فروش و فاکتور آسانا3 با اتصال به درگاه پرداخت link2pay تمام این مسیر را مکانیزه نموده است. فاکتور صادر کنید، لینک پرداخت آن را از طریق نرم افزار با استفاده از موبایل هوشمند ارسال کنید و در نهایت سند را به صورت اتوماتیک ثبت کنید و با این شیوه بهره‌وری زمان و منابع انسانی را افزایش دهید. ضمناً نگران تجمیع پولتان در درگاه واسط نباشید، چون link2pay تسهیم می کند و نه تجمیع. پول شما در اولین سیکل تسویه شاپرک از طریق شرکت پرداخت به حساب یا حسابهای اعلام شده واریز خواهد شد و حساب واسطی برای دریافت در این سیستم وجود ندارد. این سیستم با بررسی ساختارهای مشابه موجود، سعی در برطرف نمودن کاستی‌های آنها داشته است تا ارزش افزوده‌ای فراتر را در حوزه‌ دریافت الکترونیک برای یک کسب و کار فراهم آورد.

کارت اعتباری و امتیازی ایرانیان

 1- ایجاد سیستم های لویالتی 2- پشتیبانی از هدیه و بن کارت اختصاصی 3- ایجاد راهکارهای نوین پرداخت اینترنتی 4- پشتیبانی از تراکنش های تلفیقی 5- امکان ایجاد سرویس افزوده های کارتی 6- ایجاد crm و customer club 7- پشتیانی از پرداخت های موبایلی 8- حذف کارت و کارتخوان از تعاملات مالی 9- پشتیبانی از چند ارز در یک پرداخت 10 – پشتیبانی از پول دیجیتال و سکه 11- برگزاری مناقصات آن لاین بصورت خودکار و سیستمی

رده | بررسی و مقایسه خدمات مالی

https://www.rade.ir

در دسترس قرار دادن اطلاعات خدمات متنوع مالی + بررسی و مقایسه و امکان تهیه آن‌ها

پیمنت اکسپرس

www.paymentexpress.ir

خدمات ارزی آنلاین در حوزه ارز الکترونیک،دیجیتال ،رمز نگاری شده

فینوپا

finopa.ir

فینوپا پلتفرم معاملات آنلاین، بازار استارتاپ‌های بازار سرمایه‌ و ارائه دهنده زیرساخت بورسی و بانکی است. کارگزاری‌ها می‌توانند از طریق فینوپا و به کمک استارتاپ‌ها به معامله‌گران حقیقی و حقوقی خدمات نوین ارائه می‌نمایند.

بدان

bedaan.com

Binlingual Robo-Advisory Designed & Developed for the Iranian Capital Markets

مدیریت سرمایه استلار

stellaramc.com

استلار ارایه دهنده سولوشن های الگوریتمی بازار سرمایه و بدهی در تحلیل و پیش بینی، اجرای معاملات، سبدگردانی و بازارگردانی با استفاده از دانش مالی و تجربه بازار می باشد.

مدیریت بازاریابی در بیمه و بانک

ایران رنتر

iranrenter.com

ایران رنتر یک پلتفرم اجاره آنلاین وسایل است که در یک سوی این پلتفرم افراد می‌توانند صدها قلم وسایلی که قصد استفاده موقتی و یا دائمی از ​ آنها را دارند اجاره کنند و از سویی دیگر می‌توانند با خرید و یا تامین وسایل دیگران کسب درآمد کنند.

فیلتریکال

filterical.com

معاملات الگوریتمیک

پیکاد

الگوریتم تریدینگ -مدیریت ریسک سرمایه گذاری-مدیریت پرتفوی

اپلیکیشن بامن

baman24.ir

کیف پول الکترونیک و پرداخت‌های آنلاین و آفلاین

فون پی

phonepay.ir

پرداخت موبایلی

اپلیکیشن حسابداری شخصی نیوُ

https://nivoapp.com/

با استفاده از نیوُ، بدون داشتن دانش حسابداری به راحتی می‌تونید درآمدها و هزینه‌هاتون رو بررسی کنید. برای تمام هزینه‌هاتون بودجه‌بندی و پس‌انداز کنید. حتی اگر قسط یا قرضی دارید با یادآور هوشمند ازشون اطلاع پیدا کنید.

حسابداری ابری پارمیس اسمارت

https://ParmisIT.com

پارمیس اسمارت حسابداری ابری مبتنی بر omnichannel می باشد. اینگونه اپلیکیشن ها، نرم افزارهای ابری هستند که توسط کانال های مختلف در دسترس کاربران و مشتریان قرار میگیرند. این حسابداری ابری دارای هسته مبتنی بر وب بوده که بخشی از عملیات از طریق وب در دسترس کاربران است و امکان دسترسی و انجام فعالیت ها از طریق اپلیکیشن های اندرویدی، IOS و ویندوزی را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد. در نتیجه کاربران و مشتریان به صورت یکپارچه می توانند از طریق کانالهای مختلف به اطلاعات کسب و کار دسترسی داشته باشند و با آن در تعامل باشند.

گروه عملیات هوشمند برنا

www.bintello.ir

کسب سود و افزایش ثروت و در برخی موارد ایجاد گردش مالی بدون تحمیل ضرر از اهداف اصلی هر سرمایه گذاری میباشد. سامانه مدیریت یکپارچه اوراق بهادار (سامیار) به عنوان محصولی از گروه عملیات هوشمند برنا قادر خواهد بود با بهره مندی از الگوریتمهای از پیش تعریف شده (شخصی سازی شده) و همچنین یادگیری ماشینی با نظارت و بدون نظارت به خرید و فروش خودکار انواع اوراق بهادار در راستای نیل به اهداف از پیش تعیین شده اقدام نماید. افزایش کارایی و بازدهی، جلوگیری از بروز خطاهای انسانی و کسب اطمینان از رعایت موازین قانونی مهمترین ویژگیهای عملیاتی این سامانه میباشند.

IPCapital

ipcapital.ir

گروه پارسیان هوشمند در تلاش است به عنوان مجموعه ای فعال و حرفه ای خلاهای موجود در حوزه مدیریت کلان را در سطح ملی و منطقه ای پوشش دهد. رتبه بندی بنگاه های اقتصادی بهترین روش برای شناسایی فعالان حرفه ای با عملکرد مناسب از فعالان غیر حرفه ای با عملکرد غیر شفاف خواهد بود. خروجی ملموس این موضوع درک عمیق اشخاص از طرف تجاری روبرو در برقراری ارتباط تجاری "مناسب" و توسعه روابط باشخص "مناسب" در زمان "مناسب" خواهد بود. بدین منظور موضوع رتبه بندی به عنوان کارویژه گروه و به عنوان اولویت اصلی فعالیت های این مجموعه در دستور کار قرار دارد. همگی موارد فوق جز در بستر ایجاد و توسعه یک پایگاه داده مشترک از اطلاعات بنگاه های اقتصادی و بررسی اطلاعات اولیه هر بنگاه به تفکیک و رتبه بندی آنان و اعلام این رتبه ها میسر نخواهد بود. بدین منظور گروه پارسیان هوشمند در گام نخست بر روی طراحی و راه اندازی یک پایگاه داده ملی از اطلاعات عملکردی بنگاه های اقتصادی در حوزه مالی، اقتصادی و بهره وری و عملکردی تمرکز نمود. این پایگاه داده هم اکنون دارای اطلاعات بیش از 180 شاخص برای 5000 بنگاه اقتصادی طی 16 سال گذشته می باشد

پلتفرم پس‌انداز هوشمند قلک

qolack.com

‫قلک یک پلتفرم پس‌انداز است که به کاربر اجازه می‌دهد به صورت هوشمندانه و با‬ ‫روش‌هایی که در امر پس‌انداز در اختیار وی قرار داده شده، برای هدف‌هایی که خود‬ ‫تعیین کرده است پس‌انداز کند، بدون نیاز به اینکه حتی نظارتی بر این پس‌انداز‬ ‫داشته باشد. در قلک تمام نیازمندی‌های امنیتی صورت گرفته است. پس‌انداز افراد‬ ‫در قلک در سپرده بانکی خود افراد انجام می‌شود و هر زمان نیاز به شکستن قلک شد ‫تنها کافی است پس‌انداز قلک را به هر سپرده فعال خود انتقال دهند.‬

بهینه یابان ارزش آفرین

www.valuratoroptker.com

بهینه سازی سبد سهام در بازار سرمایه ایران

آسان بورس (پلتفرم طراحی استراتژی معاملاتی)

www.AsanBourse.ir

آسان بورس پلتفرمی است برای طراحی استراتژی معاملاتی در بازارهای مالی که نیازی به کد نویسی ندارد. تنها با کشیدن و رها کردن بلاک‌های مختلف و تعیین ارتباط آنها می‌توان استراتژی را طراحی و نتیجه آن را روی داده‌های تاریخی بررسی کرد. این سامانه شامل امکانات زیر می‌باشد: * طراحی فیلتر: انتخاب سهام‌های مورد نظر بر اساس معیارهای کاربر * طراحی هشدار: امکاناتی برای ارسال هشدار از طرق مختلف به کاربر با توجه به نیازمندی تعریف شده توسط کاربر * طراحی سیگنال: امکان طراحی ایده کاربر برای تولید سیگنال‌های خرید و فروش روی سهم‌های مورد نظر * مدیریت سرمایه و ریسک: کاربر به میزان ریسک‌پذیری و سرمایه خود این بخش را طراحی کرده تا معاملات زیان‌ده و پرتفو خود را مدیریت کند * طراحی استراتژی: ترکیب بخش‌های بالا منجر به طراحی یک استراتژی شخصی کاربر شده که می‌تواند منجر به انجام معامله در بازار سرمایه شود * امکان تولید یک ابزار جدید تحلیل تکنیکال و ... و به اشتراک‌گزاری با سایر کاربران

رندینو

www.rondino.ir

رندینو راهی برای معنا بخشیدن به پول‌های کوچک و سرعت بخشیدن به انجام کار‌های بزرگ است. پول‌هایی که با وجود کوچک بودن، در کنار یکدیگر می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. درواقع رندینو گزینه ایست درانتهای روند خرید شما که در صورت انتخاب آن مبلغ فاکتور با اقزوده شدن مقداری پول خرد مثلا 500 تومان رند می‌شود. این مبالغ اضافه شده جمع‌آوری شده سپس به پروژه‌های خیریه تعیین شده اهدا می‌شود. البته شما در هنگام انتخاب رندینو پروژه مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنید هم چنین در شبکه های اجتماعی و بلاگ رندینو می‌توانید نتایج را دنبال کنید.

جویش

www.jouyesh.com

معاملات خودکار و الگوریتمی در حوزه اوراق با درآمد ثابت ، سهام و اوراق مشتقه ، استراتژی های آربیتراژی و پوششی ، بازارگردانی اوراق با درآمد ثابت و سهام و مشتقه

ترید آپ

مشاوره سرمایه گذاری مبتنی بر بومی سازی اندیکاتور ها+نوسان یاب+آموزش نوین

سبدبان | Sabadban

www,sefryek.com

سبدبان اپلیکیشن تحلیل تکنیکال تحت موبایل است که در جهت رشد سرمایه گذاری و کمک به عموم مردم از طریق ارائه اطلاعات مربوط به سهام بازار سرمایه بصورت لحظه ای و فراهم نمودن امکان رسم نمودار و خط و خطوط توسط کاربر، سرمایه گذاران را قدم به قدم به انتخاب بهترین سرمایه گذاری نزدیک می کند. از امکانات نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود: ارائه اخبار، وضعیت بازار، امکان تعریف پرتفوی های مختلف، امکان ترسیم نمودارهای متنوع بورسی، ارائه گزارشات تحلیلی شرکت های بورسی، امکان تعریف آلارم خرید و فروش و استفاده از سیتم اطلاع رسانی پویا. لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات "سبدبان" از سازمان بورس فراخوانی می شود.

آیدی پی / IDPay

idpay.ir

آیدی‌پِی (IDPay) یک کارت‌خوان مجازی است که به هر شخص حقیقی و حقوقی این امکان را می‌دهد تا با ساخت یک درگاه پرداخت شخصی و داشتن یک آیدی، دریافت پول را از مشتریان و طرف حساب‌های خودش به راحت‌ترین و امن‌ترین شکل ممکن انجام دهد. آیدی‌پی شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا را تبدیل به یک آیدی کوتاه می‌کند. خدمات آیدی‌پی برای پذیرنده‌ها کاملاً رایگان است.

زیما

www.zeema.org

"زیما" پلتفرم تامین مالی جمعی برای صاحبان ایده در حوزه گردشگری و محیط زیست

دکمه ، شبکه اجتماعی خرید

Dokme.com

دکمه ( شرینو ) شبکه‌ای اجتماعی است که برای خرید اینترنتی کالا طراحی شده است. در واقع شما علاوه بر کارهایی که بطور معمول در شبکه های اجتماعی دیگر انجام می دهید ( مثل لایک ، اشتراک گذاری و... ) اینجا می توانید کالا را مستقیما و بدون خروج از دکمه خریداری کنید! حتی می توانید چند کالا از چند فروشگاه اینترنتی را به سبد خریدتان اضافه کنید و با یک بار ثبت نام و یک پرداخت، همه کالاهای مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

آتینو

app.atyno.com

آتینو یه اپلیکیشنه موبایله که برای خرید رفتن و خرید کردن به کاربراش جایزه می ده. ایجاد باشگاه مشتریان و پیاده سازی برنامه های وفاداری از جمله خدمات آتینو به کسب و کارها می باشد. در حال حاضر ثبت خرید کاربران با تکنولوژی آیبیکن انجام می شود که به زودی علاوه بر آن انجام خرید با کیف پول آتینو هم قابل انجام خواهد بود.

فاندینو

fundino.com

سامانه‌ جمع سپاری مالی (Crowd Funding) فاندینو با رویکرد حمایت از اقدامات خیرخواهانه و ایده‌های خلاقانه شکل گرفته است. سرعت، شفافیت و حذف بروکراسی های کاری از اهداف فاندینو می باشد.

سامانه معاملاتی واچار

www.vacharit.com

سامانه معاملات منعطف، پویا و با آخرین تکنولوژی روز دنیا گستردگی طیف نمادهای قابل معامله و نوع سفارشات

بیمیتو

bimito.com

از طریق اپلیکیشن و وب‌سایت بیمیتو هر لحظه و هر جایی که هستی می‌تونی به صورت آنلاین بیمه بخری. فقط کافیه به چند تا سوال ساده، جواب بدی تا بتونی کیفیت و قیمت ده‌ها شرکت بیمه مورد تایید بیمه مرکزی رو مقایسه کنی. آخر سر بیمه‌ای که به نظرت مناسب‌تر هست رو انتخاب کنی و بخری و در خونه تحویل بگیری.

فونیکس

fonix.biz

فونیکس نمایشگر وضعیت سرمایه در ارزهای دیجیتال ▪️فونیکس ابزاری برای پیگیری، مشاهده و مدیریت سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است. ▪️ به وسیله فونیکس می توانید سرمایه تان را بر حسب #تومان و #دلار دنبال کنید.

پیامگزار ملت

https://pg.mellatbroker.com

ارائه خدمات یکپارچه ، منسجم و قابل اطمینان به مشتریانی که در بورس فعالیت دارند

مای مانی

https://abrlife.com

یک بستر مالی است که سرویس‌های مالی متفاوت و نوآورانه ای را به کسب و کارها ارائه می کند. همچنین برخی از این سرویس‌های مالی در قالب کیف پول الکترونیکی برای عموم مردم قابل ارائه است.

پولیتو

https://poolito.com

کیف پول الکترونیکی و پرداخت خرد شهروندی

ویکی نیکی

https://www.wikiniki.ir

ایجاد زیر ساخت های فنی ویژه اقدامات بشردوستانه

مانیار

www.moneyar.com

مانیار یک شبکه اجتماعی پیام رسان، برای ارتباطات مالی است. هدف مانیار ارائه روشی آسان و امن برای جابجایی پول در شرایط مختلف است. مانند زمانی که می خواهید دنگ شام شب قبل، یا سهم خود در یک سفر مشترک، و یا بلیت سینما را به دوستان خود پرداخت کنید و یا بخواهید به صورت گروهی برای هدفی مشخص، پول جمع آوری کنید. در مانیار امکان ارسال پیام به لیست مخاطبین تلفن همراه خود را دارید تا علاوه بر تسهیل انتقال وجه و درخواست وجه، مکالمات مرتبط با تعاملات مالی را نیز بتوانید پوشش دهید.

کسب و کار تستی

کسب و کار تستی

نیلین

nilin.co

نیلین یک شرکت فعال در زمینه تولید نرم‌افزارهای موبایل با محوریت خدمات بانکداری و پرداخت است. محصول اصلی مجموعه، پلتفرم بانکداری و خدمات پرداخت و ارزش افزوده است که با نام‌ تجاری باجه شناخته می‌شود.

سهم من

اپلیکیشن سهم من با تمرکز بر اخبار شبکه های اجتماعی و همچنین آمار و اطلاعات رسمی منتشر شده توسط شرکت مدیریت فناوری اطلاعات بورس اوراق بهادار تهران( TCETMC)، به ارائه ابزارهای تحلیلی و بررسی بازار سرمایه (سهام) میپردازد

پی پینگ

www.payping.ir

پی پینگ با شعار هویت بانکی آنلاین شما از ابتدای کار تا امروز هدف اصلی خود را ارائه ساده ترین راهکارهای انتقال وجه آنلاین در امن ترین بستر ممکن قرار داده است. پی پینگ درگاه پرداخت آنلاین شماست. در پی پینگ هر کسب‌وکاری درگاه پرداخت خود را دارد. با عضویت در پی پینگ شما نام کاربری برای خود انتخاب می‌کنید و بعدازآن صفحه هر عضو به‌صورت payping.ir/username می‌شود. موسسات خیریه به این ترتیب قادر خواهند بود به شیوه های دریافت کمک‌های نقدی خود تنوع بخشیده و به راحتی خیرین کمک کنند.

آوانس

www.awans.ir

آوانس یک راه حل مبتنی بر اینترنت اشیا برای صنعت خودرو می باشد که طیف وسیعی از خدمات را به رانندگان، راهنمایی و رانندگی، شرکت های بیمه، شرکت های لیزینگ، ناوگان حمل و نقل ترابری و مسافربری ارائه می دهد.

بیمیلاین

www.bimiline.com

ارایه خدمات مشاوره ای و مقایسه ای و در نهایت امکان خرید هرنوع بیمه از هر شرکت ارائه دهنده بیمه بصورت آنلاین و متناسب با نیاز کاربران در تهیه این کالای خدماتی

نوبیتکس

nobitex.ir

بازار مبادله رمزارزها یا دارایی های دیجیتال با ریال

راهکارهای هوشمند پیراد

پی راد در سال 1389 به عنوان یک ایده استارتاپی، برای حل مشکلات پرداخت‌های خرد متعدد و ارائه راهکارهای هوشمند پرداخت، کار خود را آغاز کرد. تیم ما با پشتوانه اعتمادی که در طی سال‌های گذشته بین مشتریان خود به دست آورده، امروز با گذشت بیش از 7 سال از اولین قدم‌ها در سیستم بانکی کشور، به جایگاهی رسیده که تمام فعالیت‌های خود را تحت نظارت برترین PSP های کشور توسعه می دهد. پی راد در حال حاضر تنها مجموعه ارائه دهنده راهکارهای هوشمند پرداخت در کشور است که با تکیه بر نیروی انسانی متخصص در ساعات مختلف شبانه روز، حتی روزهای تعطیل، پشتیبانی مستمر به مشتریان ارائه می‌دهد.

سیپ

pelk24.ir

سامانه فوق امن و یکپارچه پیامرسان جایگزین پیامک های بانکی

میهن درایو

storage cloud-file manager- file sharing- syncing

کوینکس

coinex.ir

اکسچنج رمزارز

مدیریت صندوق های قرض الحسنه "ژتون"

www.pp-ec.ir

اپلیکیشن ژتون یک سرویس پرداخت و مدیریت اقساط برای صندوق های قرض الحسنه صنفی و خانوادگی می باشد که به مدیران صندوق جهت ثبت و پردازش اطلاعات وام ها و اقساط آنها کمک می کند و از طریق درگاه پرداخت امکان وصول اقساط و حق عضویت اعضا را امکانپذیر می کند این اپلیکیشن توسط استارتاپ پدیده پارسیان ارائه شده است

مدیریت مجتمع های ساختمانی "پنت هاوس"

www.pp-ec.ir

یک اپلیکیشن برای مدیران مجتمع های ساختمانی تا بتوانند مدیریت ساختمان و اداره امور را به راحتی و سرعت انجام دهند.در این برنامه تمام هزینه ها و پرداختی های ساکنین ومالکین در غالب شارژ های دوره ای ثبت می شود و بر اساس پارامتر هایی مثل متراژ،نفرات،فقط واحد های پارکینگ دارو... سهم هر واحد مشخص و پس از محاسبه پرداختی های قبلی مانده بدهی از طریق پیامک یا تلگرام به ساکنین ومالکین ارسال می شود این برنامه امکان تعریف دو صندوق جداگانه برای ساکنین و مالکین دارد و از طریق درگاه اینترنتی که دراختیار اعضای ساختمان قرار می دهد میتوان بدون مراجعه به بانک از داخل گوشی افراد شارژ خود را پرداخت و بحساب مدیر واریز نمایند

صندوق فروش ابری حساب و کتاب

www.hkpos.ir

"حساب و کتاب" راهی نو برای رسیدگی به حساب و کتاب کسب و کار شما تنها با یک گوشی هوشمند و تبلت می باشد.

Irexpay

خرید و فروش ارزهای دیجیتال، آموزش تکنولوژی جدید، رفع اثر تحریم های اقتصادی بر پایه ارزها مانند دلار، تسهیل امور صادرات و واردات

حس مهر

www.hesemehr.ir

پلت فرم تامین مالی جمعی با هدف بشردوستانه در حوزه بهداشت و درمان

caspian open API

caspco.ir

ارائه APIهای بانکی به فین‌تک‌ها

نیدروید NeedRoid

NeedRoid

ارائه سرویس بر بستر بلاک چین - ارائه سرویس های ماینینگ - ارائه زیرساخت امن پرداخت کریپتو کارنسی

الماس هویت یار

Almasdade.com

نرم افزار هویت یار راه حل حذف شعب مازاد و ایجاد هزاران شعبه مجازی در ایران